Altan Yay


  • 03 Temmuz 2017
  • web tasarım, altan yay, altan yay web tasarım
Altan Yay

Altan Yay web tasarımını Altan Medya yaptı.

Altan Yay internet sitesini Altan Medya yaptı. Web tasarımın yanı sıra hem Grafik Tasarım hemde SEO hizmeti gerçekleştirdik ve istedikleri kelimelerde 1. sıraya getirdik.

Altan Yay Hakkında

"

Altan Yay Sanayi

Firmamız ALTAN YAY 20 yılı aşkın bir süredir yay sektöründe faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızda, üretimimiz CNC makinalarında ve hassas tolerans değerlerinde gerçekleştirmektedir.

Üretimimiz 0.15 mm - 12 mm arasında ve ISO 9002 ve Militarye test sertifikalı telleriyle yapılmaktadır.Sürekli kalite kontrol sistemiyle ürünlerimiz malzeme girişinden mamül  sevkine kadar kontrol altında tutulmaktadır.

Ürün yelpazemizde; Yaylık paslanmaz teller AISI 302-316, orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik tellerden DIN 17223, yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylık çelik tellerden ve Fosfor, Bronz, Pirinç, Alaşımlı ve Alaşımsız yaylık teller ve Bant malzemelerden talebinize uygun her türlü basma yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, özel şekilli telform yayları, tel bükme içeren yaylar ve bant yayları üretimi yapmaktayız.

Son işlem; Üretilen yaylarımızın talebiniz doğrultusunda, taşlama makinamızda, taşlama işlemiyle, özel kaplamasıyla konveyor bantlı elektrikli temperleme fırınlarımızda bitirilerek teslim edilebilmektedir.

Firmamız uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaktadır. 

Saygılarımızla"