İ̇nci̇ Kli̇ma


  • 03 Temmuz 2017
  • web tasarım, inci klima, inci klima web tasarım
İnci Klima

İnci Klima web tasarımını Altan Medya yaptı.

İnci Klima internet sitesini Altan Medya yaptı. Web tasarım hizmetimizin yanında bir de SEO hizmeti gerçekleştirdik ve istedikleri kelimelerde 1. sıraya getirdik.

İnci Klima Hakkında

"

İnci Klima

İnci Klima 10 yıllık iş deneyimiyle, sektöründe köklü bir değişiklik gerçekleştirip kısa sürede lider olmayı hedefleyen bir limited şirketidir.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri, ve yetenekleri ile üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer oluşturmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan İNCİ KLİMA; yetkili satış servisliğini yaptığı 9 dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

Mitsubishi – Panasonic – Airwell – General Electric – Midea – Sharp, Sigma, Electra – Tronic, Gree, Hitachi gibi güçlü markalar ile olan ortaklığımız ve sayısız referansımız, sizler için en iyi hizmeti vereceğimizin garantisidir.

Hakettiğiniz üst düzey hizmeti verebilen eğitimli ve sertifikalı teknik servislerimiz, satış öncesi ve sonrası tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz ve ilkesini “nitelikli hizmet ver-nitelikli ünvana sahip ol” olarak benimsemiş idari kadromuzla, huzurlarınızdayız."