Grafi̇k Tasarım | Grafi̇k Tasarım Ajansı Altan Medya

Grafik tasarım ajansı Altan Medya ile yaratıcı, modern ve şık tasarımlara sahip olun. Marka değeri katan grafik tasarımları burada hazırlanıyor.

Etiketler : grafik tasarım, altan medya, marka


Altan Medya grafik tasarım ajansı, bünyesinde bulundurduğu genç, dinamik grafiker ekibiyle en yaratıcı tasarımı ortaya sunar. Grafik tasarım yaparken yapılan tasarımın hangi hedef kitleye, hangi marka adı altında yapılacaksa marka değeri kazandıracak şekilde tasarım çalışmaları gerçekleştirilir. 2015 yılından bugüne bir çok kişi ve kuruma grafik tasarım hizmeti verdik. O günden bugüne kadar edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimiz ile işinize en uygun görsel tasarımları ortaya çıkarmaya hazırız.

Grafik tasarım başlığı altında hizmet verdiğimiz ürünlerden bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz.

  • Logo Tasarımı
  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Kartvizit Tasarımı
  • Matbaa Ürünleri Tasarımı
  • Sosyal Medya Gönderi Tasarımı

gibi alt başlık olarak söyleyebiliriz ama bunlar biz sadece bunları yapıyoruz demek değildir. Bunlar sadece en çok yaptıklarımız. Herhangi bir grafik tasarım ihtiyacınız olduğunuzda Altan Medya size en uygun fiyata en yaratıcı tasarımları yapmaya hazırdır.

Grafik Tasarım Süreci

Grafik tasarım sürecinde işin uzun süren tarafı araştırma yapmaktır. Markanız, hedef kitleniz, eğer bir ürün tanıtılacak ise ürünün araştırması gibi bir çok araştırma kriteri bulunmakta. Grafik tasarım sürecinin en zor ve en önemli kısmı bu araştırmalardan geçmektedir. Daha sonra grafik tasarım ekibimiz markanıza değer katacak, hedef kitlenize uygun görsel tasarımları hazırlamaya başlamaktadır. Daha sonrasında ise size yaptığımız tasarımları sunuyoruz. İsteğinizi karşılayan tasarımı yapana kadar revize işlemi uyguluyoruz ancak Altan Medya ile buna pekte ihtiyacınız olmayacak.