Web Tasarım | Web Tasarım Ajansı Altan Medya

Web tasarım ajansı Altan Medya ile hayalinizdeki web sitesine sahip olun. Seo ve mobil uyumlu web tasarım burada hazırlanıyor. E-ticaret sistemleri ve fazlası

Etiketler : web tasarım, altan medya, web yazılım,


Altan Medya web tasarım ajansı, modern, şık, kurumsal, güncel, responsive tasarıma sahip, SEO kurallarına uyarak web tasarım geliştirmektedir. 2015 yılından bugüne yaptığımız tüm web tasarım hizmetlerinde bu prensipler yer almaktadır.

Herkesin uygun fiyata en kaliteli web sitesine sahip olması bizim temel ilkelerimizdendir. Altan Medya web tasarım ajansı size ihtiyaç duyduğunuz web tasarımını yaratıcı, modern, güncel ve şık olarak anahtar teslim olarak web sitesi teslim eder.

Responsive tasarım ile web siteniz tüm cihazlar ile uyumlu olur. İster büyük ekranlı masaüstü bilgisayardan, ister küçücük bir cep telefonundan web sitenize giriş yapıldığında web sitenizin şekli bozulmadan cihaza göre özel olarak boyutlandırılır böylelikle tüm cihazlar ile kolaylıkla kullanım sağlar. Günümüzde yapılan aramaların yaklaşık %70'i mobil cihazlar ile yapılmaktadır. Eğer web siteniz mobil uyumlu olmaz ise potansiyel müşterileriniz web sitenizde vakit harcamadan rakip sitelere yönelecektir. Bu da sizi olumsuz etkileyecektir. Arama motorları son yıllarda mobil öneme çok fazla önem vermektedir. Mutlaka web sitesi yaptırırken mobil uyumlu olmasına dikkat ediniz.
 

Web Tasarım Süreci

Web tasarım ajansı Altan Medya'da web tasarım süreci nasıl ilerliyor kısaca ondan bahsedelim.

Öncelikle ne tarz web sitesi istiyorsunuz ? Size en uygun web tasarım tarzı nelerdir ? Müşteri ile konuşarak karşılıklı fikir alışverişi yapılmaktadır. Rakip analizi yapılır ve daha sonra ihtiyacınıza en uygun, en güncel, en modern, en tarz web sitesi için çalışmalara başlanır. Web tasarımınız arama motorlarının sevdiği şekilde hazırlanır yani SEO uyumlu web sitesi ortaya çıkartılır.

Web tasarımını oluşturduktan sonra sizinle irtibatı kesmiyoruz. Takibinizi yapıyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda size anında çözüm üretiyoruz. Yaptığımız işin teknik desteğini veriyoruz.