Seo | Seo Ajansı Altan Medya

SEO ajansı Altan Medya ile kalıcı bir yükselişe hazır mısın ? SEO deneyimleri ile sizlere en iyi sonucu vermeye hazırız.

Etiketler : seo, altan medya


SEO Nedir ?

SEO, arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Arama motorlarında web sitenizin organik aramalarda üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmalara denir.

Organik Arama Nedir ?

Organik arama, arama motorlarında bir şey arattığınızda örneğin "cep telefonu" kelimesini arattığınızda sol tarafta bulunan mavi başlığın altında "reklam" yazısı bulunmayan arama sonuçlarıdır.

Altan Medya SEO ajansı, bugüne kadar bir çok web sitesine SEO hizmeti vermiştir. 2015 yılından bugüne kadar verdiğimiz SEO hizmetinden edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimiz ile sizlerin web sitesini en hızlı sürede ve en doğru şekilde üst sıralarda yer almasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.

SEO hizmeti ile alakalı arama motorlarında güncellenmemiş, eskiden işe yarayan ama artık bir etkisi olmayan veya eskiden işe yarayan şimdi sitenize zarar veren pek çok kriter bulunmakta. Eğer SEO için vaktiniz yoksa deneme yanılma yaparak web sitenizi üst konumlara getirmeniz çok zor diyebiliriz. Altan Medya arama motorlarının kriterlerini, neyi sevip neyi sevmediğini bugüne kadar yapmış olduğu web sitelerinden edindiği tecrübeler ile size en iyi SEO hizmetini sunmaya hazır.

SEO Süreci

SEO süreci nasıl ilerliyor kısaca ondan bahsedelim. Öncelikle firma ile toplantı yapılıyor, istenilen anahtar kelimeler nelerdir, hangi anahtar kelimeler sizler için daha uygun olup olmayacağı konuşulmaktadır. Daha sonra web siteniz ve rakip analizi yapılmaktadır. Rakipleriniz nasıl bir SEO taktiği uygulamış, hangi anahtar kelimelerde üst sıralarda gibi bir çok araştırma yapılmaktadır. Araştırma sürecinin sonunda size gerekli bilgiler verildikten sonra işe başlanır. Altan Medya olarak size kesinlikle 1. sıra garantisi veremeyiz. Bunu hiçbir SEO ajansı veremez. Kesinlikle sizi 1. sıraya getiririm diyenlerden mutlaka ve mutlaka uzak durmanızı öneririz. Google algoritmaları sürekli güncellenmektedir. Amacımız sizi 1. konuma getirmek bunun için elimizden gelen her şeyin daha iyisini yapıyoruz.