Ürün Fotoğraf Çekim

Ürün Fotoğraf Çekim

Kurumsal Ürün Fotoğraf Çekimi

Eğer ürün sahibi firmaysanız ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için profesyonel ürün fotoğraf çekim yaptırmanız gerekmektedir. Gideceğiniz tek adres tabiki de Altan Medya olacaktır. Eğer ürünlerinizi internet üzerinden veya katalog gibi sanal yollar ile tanıtacaksanız mutlaka ürün fotoğrafı çekimi yaptırmalısınız. Ürün fotoğrafı ne kadar etkili ve kaliteli olursa bu ürününüzü satmaya veya tanıtmaya çok daha yardımcı olacaktır. Profesyonel fotoğraf makineleriyle çekim gerçekleştirilmektedir. Yüksek çözünürlükte teslim edilmektedir.

 E-Ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi

Günümüzde e-ticaret gün geçtikce daha da büyümekte. Siz de e-ticarette yer almak istiyorsanız kaliteli fotoğraflarınızın olması gerekmektedir. İnternetten bir ürün alırken ürünü almamızı sağlayan fotoğraflardır. Eğer ürününüzün fotoğrafı kaliteli ve etkili değilse maalesef satış yapma olanağınız çok düşecektir. Eğer tam tersi şekilde yani kaliteli ve etkili bir ürün fotoğrafınız bulunuyorsa ürünü satmanız o kadar kolaylaşıyordur. E-ticaret için en az 1 adet beyaz fonda profesyonel ürün fotoğrafı bulunması gerekmektedir. Büyük e-ticaret sitelerinde ürünlerinizi yurtdışına satılabilmesi için bu bir şarttır. Eğer yurtdışına veya yurtiçine herhangi bir ürününüzü sadece e-ticaret üzerinden satmak istiyorsanız profesyonel ürün fotoğrafı çekimi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

Ürün Fotoğraf Çekimi

E-ticaret ürün fotoğraf çekimi kategorisinde en az 1 adet beyaz fonda ürün fotoğrafı. Diğer fotoğraflarda eğer isterseniz arka plana fotoğraf, değişik renk veya transparent yapılmaktadır.

Ürün içeriğine göre fotoğraf sayısı değişmektedir. 

Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat

Gelelim ürün fotoğraf çekimi fiyat konusuna. Altan Medya olarak sizleri bu konuda hiç üzmeyeceğimizi söyleyebiliriz. Ürün fotoğraf çekimi fiyatları aşağıdaki gibidir.

1-10 fotoğraf (Birim fiyat): 15 TL

11-40 fotoğraf (Birim fiyat): 13 TL

41-100 fotoğraf (Birim fiyat): 10 TL

101-500 fotoğraf (Birim fiyat): 7,5 TL

Eğer ürün fonunda oynama isterseniz fiyatlara +5 TL (birim fiyatı) ilave ücret çıkmaktadır (transparent, renk, fotoğraf).

Ürün Fotoğraf Çekimi FiyatEğer kendi mekanınızda fotoğraf çektirmek isterseniz ürünler değişiklik göstermektedir. Yemek fotoğrafları, mekan fotoğrafları bu fiyatlar ile aynı değildir. Sadece ürün fotoğrafları için bu fiyat geçerlidir.

Paylaş