Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmanıza kurumsal web tasarım mı yaptıracaksınız ? O halde doğru adrestesiniz. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz kişi ve kurumlardan edindiğimiz deneyim ve tecrübelerle sizlere tam istediğiniz gibi bir kurumsal web tasarım yapacağız. Kurumsal web tasarımlarımınızın özellikleri saymakla bitmez ama biz size kısaca bahsedelim.

Kurumsal Web Tasarım 

  • Altan Medya'nın yapmış olduğu bütün kurumsal web tasarımlarında olmazsa olmaz olan şey paneldir. Çünkü siz değerli müşterilerimizin değerli web sitelerini daha kolay yönetmeniz için Altan Medya yapmış olduğu bütün tasarımlarda admin panelini eksik etmiyor. Böylece web sitenize kolaylıkla yazı, haber, ürün, fotoğraf ekleyip veya eklemiş olduklarınızı kaldırabileceksiniz. 
  • Responsive tasarım yani her cihaz için uyumlu bir web tasarım. Cep telefonları, tabletler, laptoplar, masa üstü bilgisayarlar hepsine özel uyumlu tasarımlar. Böylelikle ziyaretçeleriniz her cihazda kolaylıkla sitenizde dolaşabilecek ve geri dönüş sağlayabilecek.
  • SEO uyumludur. Altan Medya'nın yapmış olduğu her web tasarım seo ile uyumludur. Arama motorlarında daha hızlı farkedilerek daha hızlı indexlenir, daha hızlı yükselirsiniz. 
  • "Sık Sorulan Sorular" sayfası. Size sorulan sık soruları bir sayfadan tüm ziyaretçilerinize duyurabilirsiniz.
  • Sınırsız sayfa sistemi.
  • E-Posta bülten üyeliği.
  • Blog yönetimi. Firmanıza ait yazıların bulunan kısımdır. Admin panelinden blogunuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Altan Medya'nın yapmış olduğu kurumsal web tasarım özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Daha birçok özelliği bulunan web tasarımımız yazmakla bitmez diyerek sadece size belli başlı özelliklerini söylemek istedik. Altan Medya size, kurumsal firmanıza yakışacak bir web tasarım yapacağından şüpheniz olmasın. Sizde mutlu müşterilerimizin yanından yerinizi ayırın. Altan Medya kurumsal web tasarımda 1. gelmektedir.

Sınırlarımızı Zorlayın, İşimize Güveniyoruz.

Paylaş