Mükemmel Nakliye Scripti

Mükemmel Nakliye Scripti

Nakliye firması mı açacaksınız ? Ya da daha önceden var olan nakliye firmanızın internet sitesini mi yenileyeceksiniz ? Eğer öyleyse Altan Medya'nın yapmış olduğu nakliye scripti tam size göre. Mobil uyumlu olan bu nakliyat (nakliye) scripti sizi ve müşterilerinizi çok memnun edecek. Müşterilerinizin hem mobilden hem masaüstü, laptop, tablet gibi teknolojik ürünlerden kolaylıkla sitenize girip rahat rahat site içerisinde dolanabilecektir. Bu da size geridönüş olarak yansayacaktır. Müşterilerinizin sitenizde rahat ve kolay bir şekilde dolaşabilmesi sizin ve arama motorları için artı bir nedendir. Yaptığımız tüm web tasarım - yazılım ürünleri her marka ve model telefonlar için uyumludur. 

Nakliye Scripti özelliklerinden bahsedecek olursak admin panellidir. Yani sitenizi panelden kolaylıkla yönetebileceksiniz. Altan Medya'nın hazılamış olduğu bu panel ve web tasarım da sitenize kolaylıkla ürün, yazı, fotoğraf ekleyip kaldırabileceksiniz. Bu sadece bir özelliğiydi diğer bir özelliği ise seo uyumlu olması. Nakliyat Scriptimiz seo uyumludur yani arama motorlarının sevdiği şekilde hazırlanmıştır. Bu da sizi arama motorlarında yükselmeniz için bir sebeptir. Daha saymakla bitmez özellikleri olan nakliye (nakliyat) scriptini canlı görmek için lütfen buraya tıklayın.

Nakliye scripti fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçin. Sitemizde bulunan telefon numarasından veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sınırlarımızı Zorlayın, İşimize Güveniyoruz.

Paylaş